Posted on

Ty i Twoja paczka znajomych macie w zwyczaju hucznie świętować urodziny każdego z Was? To piękna tradycja, od której nie warto odchodzić! Jeśli przed Wami kolejna impreza, z pewnością zastanawiacie się nad prezentem. A gdyby tak zamiast zwykłej kartki okolicznościowej dołączyć do prezentu zabawną fotoksiążkę urodzinową?

Fotoksiążka urodzinowa nie musi być tylko zwykłym albumem, jaki jubilat tworzy samodzielnie ze swoich ulubionych zdjęć z minionego roku (choć, bez wątpienia, jest to całkiem przyjemny rytuał, który warto wprowadzić do swojego kalendarza). Fotoksiążka może być także wspaniałym upominkiem lub uzupełnieniem prezentu o ten niepowtarzalny, spersonalizowany akcent, którego trudno byłoby nie docenić. 

Życzenia urodzinowe w niecodziennej formie 

Zaangażowani w relację i przygotowania do urodzin przyjaciele, znajomi i członkowie rodziny wpadają na najróżniejsze pomysły – od prostych po te całkiem szalone. Jednym z ciekawszych prezentów jest film, na którym najbliżsi jubilata składają mu życzenia. To wspaniała pamiątka, a projekcja gotowego dzieła może być przezabawnym punktem imprezy. Film ma jednak pewną wadę – po pierwszym odtworzeniu na imprezie rzadko się do niego wraca. Poza tym, z uwagi na nietrwałość nośników, istnieje ryzyko utraty efektu tak skrupulatnie przygotowywanej niespodzianki. 

Szukając czegoś trwałego i dającego możliwość częstszego przeglądania, warto pomyśleć o fotoksiążce. Fotoksiążka urodzinowa może być wspaniałym prezentem – radosnym, zabawnym i całkowicie spersonalizowanym! 

Jak przygotować urodzinową fotoksiążkę?  

Fotoksiążka to nic innego jak nieco nowocześniejszy album ze zdjęciami, który można zaprojektować i zamówić w sklepie internetowym Empik Foto. W skład takiej książki mogą wchodzić różnego rodzaju zdjęcia – od tych z dzieciństwa, po wspomnienia z ważnych wydarzeń w życiu jubilata. Książka może mieć różne formaty, a jej styl da się dopasować do gustu obdarowanej osoby lub motywu przewodniego imprezy urodzinowej. 

Aby przygotować fotoksiążkę urodzinową, wybierzcie wspólnie ze znajomymi zdjęcia – zarówno jubilata, jak i całej Waszej ekipy. Te codzienne, ale również te z wakacji, koncertów czy imprez, na których bawiliście się najlepiej. Nie bójcie się kadrów, które oceniacie zwykle jako co najmniej żenujące – przyprawione zabawnymi podpisami dadzą Wam najwięcej śmiechu! Pamiętajcie jednak, że ma to być prezent dla ważnej dla Was osoby – nie w tym rzecz, by szukać najbardziej kompromitujących fotografii z dawno zapomnianych imprez, lecz w tym, byście się po prostu dobrze bawili, wspominając razem najciekawsze momenty Waszego życia. 

Ciekawym pomysłem jest przygotowanie fotoksiążki w formie komiksu z jubilatem jako głównym bohaterem. Do wybranych zdjęć dopasujcie historię, uzupełnijcie zdjęcia tekstem, klipartami i odpowiednimi tłami i… voilà! Spersonalizowana fotoksiążka urodzinowa gotowa! Pozostaje ją tylko zamówić, czekać na przesyłkę i uroczyście wręczyć jubilatowi podczas imprezy. 

Fotoksiążka na urodziny – nie tylko zdjęcia! 

Przygotowując fotoksiążkę urodzinową, nie zapomnijcie o dodaniu również kilku pól tekstowych wypełnionych życzeniami – mogą być wspólne lub indywidualne, dołączone do zdjęć każdego z Was. W ten sposób książka ze zdjęciami zastąpi zwykłą kartkę urodzinową.  

Jeśli macie za sobą kręcenie urodzinowych filmów z życzeniami i spektakularne porwania jubilatów na imprezę-niespodziankę – pomyślcie tym razem o fotoksiążce, która może być zabawna, ale zarazem stanie się pamiątką, do której obdarowany będzie w przyszłości zaglądał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.