Posted on

Produkty marki LEGO® od wielu lat nieprzerwanie są niezwykle cenione przez konsumentów. Wśród wymienianych przez nich zalet można wyróżnić przede wszystkim niezawodną, najwyższą jakość. Oprócz tego prezentowane w ofercie produkty są dokładnie dostosowane do wieku ich posiadacza, co gwarantuje jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa tych niezwykle precyzyjne przetestowanych pod tym kątem klocków. To, co wyróżnia zestawy LEGO® Super Mario to możliwość wyboru spośród różnorodnych propozycji. W ofercie kultowej marki można znaleźć zarówno wysokiej jakości niezwykle złożone zestawy przeznaczone dla prawdziwych ekspertów w tworzeniu konstrukcji z klocków kosztujące ponad 1000 złotych, jak i znacznie mniej złożone, ale charakteryzujące się równie atrakcyjnym designem produkty, z którymi bez problemu poradzą sobie dzieci, które ukończyły 6. rok życia. Wybór jest naprawdę pokaźny. Osoby dorosłe, które posiadają egzemplarz kolekcjonerski ze specjalną podstawką, mogą zaprezentować na swojej półce imponujące efekty swoich starań. W skomplikowanych skonstruowanych już modelach nie brak ruchomych elementów. Zestawy LEGO® Super Mario to dodatkowo masa rozrywki związana z samym procesem tworzenia kolejnych konstrukcji, co w przypadku trudniejszych propozycji może stanowić prawdziwe wyzwanie i długoterminowy projekt. Dla wielu dorosłych osób czynność, jaką jest układanie klocków, jest prawdziwą przyjemnością i życiowym hobby, jeśli jednocześnie uwielbiają one grę Super Mario, można im w ten sposób zaoferować idealny podarunek z dowolnej okazji takiej, jak m.in. Wigilia, czy urodziny. Z kolei dla nieco młodszych użytkowników czynność układania klocków we wszechstronny sposób wpływa na ich harmonijny rozwój. Pomaga ona w rozwijaniu takich umiejętności jak logiczne i kreatywne myślenie, a także mała motoryka.

Zestawy z Super Mario – jakie ciekawe propozycje oferuje obecnie kultowy producent?

Wśród licznych docenianych przez konsumentów zestawów LEGO® Super Mario można wyróżnić m.in.

  • Nintendo Entertainment System – to produkt, który niezwykle przypadł do gustu niejednemu dorosłemu pasjonatowi układania skomplikowanych konstrukcji z klocków. Produkt został odtworzony z dbałością o najdrobniejsze detale, co pozwoliło niezwykle precyzyjnie odtworzyć oryginalną kultową konsolę z lat 80. W produkcie nie brak szeregu efektownych interaktywnych elementów takich, jak m.in. kartridż, który można umieścić w konsoli, czy obecne w telewizorze pokrętło pozwalający na uzyskanie ruchomego obrazu.
  • Przygody z Mario — zestaw startowy – to niezwykle ciekawa propozycja dla pociech, które uwielbiają postać kultowego Mario. Dziecko może wiele razy przebudowywać, tworząc kolejne konstrukcje, co zapewnia nieskończoną zabawę. Bardzo ciekawym elementem jest obecność interaktywnej figurki głównego bohatera, która reaguje w zróżnicowany sposób na poszczególne klocki funkcyjne poprzez m.in. wydawanie znanych z gry Nintendo dźwięków. W produkcie nie brak wyzwań zapewniających ogromną frajdę. Dzieci, które pragną uzyskać jeszcze więcej zabawy, mogą skorzystać z bezpłatnej skorelowanej z zestawem aplikacji.
  • But Goomby — zestaw rozszerzający – to również produkt dedykowany przede wszystkim młodszym użytkownikom z uwagi na dość niski poziom trudności. Pociechy będą mogły liczyć na masę rozrywki przez m.in. skonstruowanie skaczącego buta dokładnie takiego jak w grze Nintendo.

Zestawy LEGO® Super Mario – dla kogo taki prezent sprawdzi się idealnie?

Postać, jaką jest Mario, czyli bohater znanej na całym świecie gry Nintendo o nazwie Super Mario ma swoich fanów zarówno wśród dzieci, jak i osób dorosłych. Zestawy LEGO® Super Mario to idealny pomysł na prezent dla miłośników tego bohatera. W ten sposób będą mogli przenieść do świata rzeczywistego część swojego ulubionego wirtualnego uniwersum. Taki podarunek dla pociechy przyniesie jej masę rozrywki. Dzięki niemu dziecko będzie miało możliwość powtórnie przeżyć przygody rodem z gry. Z kolei nieco starsi fani Nintendo będą mieli satysfakcję z uzupełnienia swojej mniej lub bardziej pokaźnej kolekcji. Prezent w formie zestawów należących do edycji kolekcjonerski dla osób, które pasjonują się grą Super Mario i od dłuższego czasu zbierają różne akcesoria z nią związane to strzał w dziesiątkę. Zróżnicowany wybór pozwoli wybrać produkt najlepiej dostosowany do osobistych preferencji każdego gracza Nintendo i nie tylko. Wśród licznych propozycje można wyróżnić zestawy startowe takie jak m.in. Przygody z Luigim lub Mario, a także zestawy rozszerzone takie, jak Sterowiec Bowsera, Przygody z Peach, czy Wejście do rezydencji Luigiego. Największym fanom zarówno gry, jak i układania klocków z pewnością przypadną do gustu takie profesjonalne zestawy, jak Potężny Bowser, Nintendo Entertainment System, czy Pytajnikowy blok Super Mario 64. Wśród ulepszeń można z kolei wymienić produkty takie jak Mario Żaba i Pszczoła. W ofercie nie brak również atrakcyjnych pakietów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.